Відбудуться урочистості з нагоди Дня Соборності та Свободи України

З нагоди Дня Соборності та Свободи України, 93-ї річниці проголошення Акта злуки Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки у Львові пройде низка  урочистих заходів, організованих Головним управлінням внутрішньої політики, преси та інформації Львівської облдержадміністрації.

Зокрема в п’ятницю, 20 січня, у Львівському національному академічному театрі опери та балету  імені Соломії Крушельницької відбудеться  Урочиста академія з нагоди Дня Соборності та Свободи України, 93-ї річниці проголошення Акта злуки Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки.

В концертній програмі, зокрема, візьмуть участь солісти Луганської обласної філармонії, лауреати Міжнародних конкурсів Олена Босенко та Ігор Новіков; тріо бандуристок Донецької обласної філармонії; Роман Кудря та Павло Архипенко (м. Харків), вокальний квартет «Гетьман» (м. Київ).

Також в Урочистій Академії виступить народний артист України Павло Дворський, а Львів представлятимуть Муніципальний хор «Гомін», капела бандуристів «Карпати», Галицький академічний камерний хор, чоловічий октет «Орфей» та інші колективи.

У неділю, 22 січня,  за участю перших осіб області відбудеться покладання квітів  до пам’ятника Михайлу Грушевському, Меморіалу воїнам Української Галицької Армії на Личаківському кладовищі, могили Президента ЗУНР Євгена Петрушевича та Меморіалу Українським Січовим Стрільцям на Янівському кладовищі.

Також в рамках святкувань відбудеться спільна молитва за Україну на площі біля пам’ятника Т.Шевченку та буде сформований «живий  ланцюг», учасниками якого стане молодь Львівщини.

За матеріалами: ЛОДА

Залишити відповідь

Next Post

“ТойХтоПройшовКрізьВогонь”- перший фільм, створений повністю в Україні

19 січня в український прокат виходить повнометражний фільм українського режисера Михайла Іллєнка “ТойХтоПройшовКрізьВогонь” – перший фільм, створений повністю в Україні без залучення іноземної кіноіндустрії. Як повідомили творці картини, це перший повноцінний прокат українського фільму, підтриманий державою, за всю двадцятирічну історію незалежності. Фільм розповідає про долю льотчика та героя Радянського Союзу […]