В Україну йдуть заморозки

Держслужба з надзвичайних ситуацій попереджає про заморозки по Україні та Київській області.

Як повідомляє прес-служба ДСНС, 10-11 травня на ґрунті заморозки 0-5°, місцями в повітрі 0-2°. Про це інформує Українська правда.

 “10 травня у західних, північних та центральних областях, 11 травня у більшості областей України на ґрунті та місцями у повітрі заморозки 0-5°”, – йдеться в попередженні.

Також ДСНС попереджає про грозові дощі по всій Україні 8 травня.

“Вночі 8 травня у західній частині, вдень 8 травня у центральних, південних та східних областях грози, в окремих районах град та шквали 15-20 м/с”, – йдеться в повідомленні.

Разом з тим, синоптик Наталка Діденко також зазначила, що в нічні та ранкові години 10-11 травня є ймовірність заморозків на заході, півночі, місцями у центральній частині та у Харківській області.

За її словами, смуга хмар та дощів поступово рухається із заходу України на схід через Київ.

“Завтра, 9 травня, прохолодна чи просто холодна погода охопить практично всю Україну.

Температура повітря протягом дня коливатиметься в межах +10+16 градусів, на заході взагалі холоднеча, +8+12 градусів. І лише на півдні та на сході Луганщини ще побудуть +20 градусів.

Дощі завтра – невеликі та періодичні”, – написала вона в Facebook.

У Києві 9 травня буде прохолодно, вдень в межах +10+13 градусів. Є ймовірність невеликого дощу.

Джерело: Українська правда.

Залишити відповідь

Next Post

Вітання для Нелі та Андрія Вегери

Андрій та Неля Вегера 9 травня святкують своє срібне весілля. Із цим славним ювілеєм подружнього життя вітають діти, батьки та друзі. Хай повниться рідна оселя добром, Любов’ю, щастям, душевним теплом. Хай завжди ведеться з легкої руки. Здоров’я бажаєм на довгі роки. Хай радість буяє, хай щастя сіяє, А лихо й […]