В Україні вже зареєстровано 77 випадків отруєння алкоголем, померло 38 людей

За оперативною інформацією Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області від 30 вересня 2016 встановлено, що 21.09.2016 р. у м. Бердичеві померла 1 особа, яка поступила в Бердичівську міську лікарню з симптомами гострого отруєння невідомою речовиною. У померлого відібрано патолого-анатомічний матеріал, який відправлено до Житомирського обласного бюро судово-медичної експертизи, дослідження продовжуються. Попередній діагноз – отруєння метанолом. Про це повідомляє Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

“Також 21.09.2016 року в міську та районну лікарні м. Бердичева поступили 2 особи з ознаками отруєння. У зв’язку з виявленою симптоматикою (втрата зору), вони були переведені в очне відділення Бердичівської міської лікарні, де перебувають на лікуванні на даний час. Встановлений попередній діагноз: вторинна атрофія зорових нервів обох очей, гостре отруєння невідомою речовиною. Постраждалі продовжують лікуватися.

За період з 21 по 30 вересня 2016 року (станом на 9:00) в країні зареєстровано 77 випадків отруєнь фальсифікованим небезпечним алкоголем, із них 38 випадків завершилися летально.” – повідомляють у Держпродспоживслужбі.

Залишити відповідь

Next Post

Учасники АТО заблокували роботу сесії Львівської міськради

29 вересня, учасники АТО, які уже два тижні живуть у наметах під стінами львівської Ратуші, заблокували роботу сесії Львівської міськради. Вони вимагають, аби депутати негайно вирішили питання щодо виділення землі для бійців. Про це повідомляє кореспондент ІА ZIK. Виступаючи перед депутатами, учасник бойових дій Сергій Дячишин заявив, що учасників АТО […]