В Україні оголошено жалобу через трагедію на Львівщині

Президент України Петро Порошенко підписав Указ про оголошення 3 березня всеукраїнської жалоби з приводу трагедії на шахті “Степова”, що у селі Глухів, Сокальського району Львівської області. Про це “Золочів.нет” оголосили у прес-службі ЛОДА.

Глава держави висловив співчуття рідним та близьким шахтарів, які загинули внаслідок вибуху на шахті. Також він доручив Кабінету Міністрів України провести перевірку всіх вугледобувних підприємств щодо забезпечення засобами і дотримання норм безпеки виробництва.

Нагадаємо, що 2 березня, о 12:46 у с. Глухів, Сокальського району, Львівської області на шахті № 10 ”Степова” ВАТ «ЛьвівВугілля» на горизонті 550 м., в 119 конвеєрі внаслідок вибуху сталося обрушення гірської породи. На шахті працювало 172 гірника, на аварійній ділянці 34 гірника, з яких 8 загинуло.

Залишити відповідь

Next Post

Запрошуються бажаючі відвідати Польщу в рамках вшанування композитора Михайла Вербицького

Запрошуються бажаючі відвідати місто Млини Польща, для вшанування композитора Михайла Вербицького, який написав ГІМН УКРАЇНИ. Кількість місць ОБМЕЖЕНА! Для поїздки потрібно візу шенген, всі належні документи для поїздки, вартість поїздки 230 гривень. Виїзд в суботу 04.03.2017 р. о 05:00 год. ранку. Повернення в Україну зразу після заходів вшанування! Бажаючих взяти […]