ВІД СЬОГОДНІ В УКРАЇНІ ДІЮТЬ НОВІ САНКЦІЇ ЗА ПОРУШЕННЯ КАРАНТИНУ

ЗОЛОЧІВСЬКИЙ ВІДДІЛ ПОЛІЦІЇ ІНФОРМУЄ

Відповідно до прийнятого Закону України «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)»,  перебування у громадських будинках, спорудах, громадському транспорті під час дії карантину без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема – респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно, тягне за собою накладення штрафу від 170 до 255 гривень.

«Відповідно до нововведень, поліцейські тепер можуть не лише складати адміністративні протоколи за порушення карантину, а й на місці виносити рішення стосовно фізичних осіб, котрі перебувають у громадських будівлях чи транспорті без вдягнутих масок або респіраторів. Але першочергово поліцейські діятимуть превентивно, тобто спершу зроблять зауваження. І лише у випадку відмови будуть документувати дії правопорушника», – роз’яснив Голова Національної поліції Ігор Клименко.

Крім того, у суботу та неділю поліцейські на території держави проводитимуть рейдові перевірки, аби проконтролювати дотримання суб’єктами господарювання рішення Уряду щодо «карантину вихідного дня». На цьому Голова Нацполіції наголосив 20 листопада, під час селекторної наради із керівниками регіональних підрозділів поліції.

Поліція закликає всіх дотримуватися встановлених правил карантину, адже вони покликані зберегти життя та здоров’я громадян і стримати поширення коронавірусної інфекції на території України.
Шановні мешканці Золочівщини! Дотримуйтеся карантинних заходів, адже від цього залежить життя та здоров’я. Сподіваємося на Вашу свідомість.

Золочівський відділ поліції

Next Post

Шиномонтаж

Для Вас працює шиномонтаж в с.Підгородне (біля млина). Ласкаво просимо завітати до нас, якісний сервіс гарантуємо. Тел.: 0987234502, 0674086494. Поділіться цим у соцмережах:
шиномонтаж