В Україні з’явиться перше електротаксі

Приватні інвестори готові на території Великої Ялти  організувати роботу таксі-електромобілів, повідомили у раді міністрів Криму. Планується, що близько 150 електротаксі будуть працювати на території від Гурзуфа до Фороса. Машини курсуватимуть не тільки в межах міста, але і на гірських трасах. Одного повного заряду батареї вистачить на 80-100 км шляху, пише ЛІГАБізнесІнформ.

Також за власні кошти інвестори планують побудувати мережу електрозаправних станцій потужністю 15 кВт, які будуть розташовані по всій території Великої Ялти.

За словами заступника глави кримського уряду Азіза Абдуллаєва, реалізація даного проекту дозволить не тільки поліпшити транспортну інфраструктуру Ялтинського регіону, але і підвищити туристичну привабливість Криму в цілому.
За матеріалами: ТСН.

Залишити відповідь

Next Post

Руслана презентувала найбільш масовий кліп "Давай грай"

Пісня-кричалка Руслани “Давай Грай” зазвучала по-новому у новому альбомі співачки, реліз якого відбудеться вже незабаром. Саме синглом “Давай Грай” у супроводі масштабного масового шоу Руслана відкривала стадіон “Арена” у Львові восени минулого року. “У свою пісню я вклала три масові “заряди”, які можуть використовувати вболівальники на трибунах. Це стадіонна “кричала”, […]