В Україні залишилося менше двох мільйонів ветеранів

На сьогодні в Україні налічується трохи більше 1 млн 800 тис. ветеранів війни. Про це під час прес-конференції повідомив голова Комітету ВР у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів Валерій Сушкевич.

“Важливо те, що ці люди перебувають поруч з нами, і як сьогодні живуть ті, хто здобував нам перемогу. Реалії нашого життя, нашої держави, законодавчої і виконавчої влади по відношенню до цих людей є надзвичайно проблемними. Ми повинні радіти, що з нами ще присутні ті, хто брав штурмом Берлін.

На сьогодні в Україні налічується 1 млн 817 тис. 281 людей – ветеранів війни; 176 тис. 168 – інваліди війни, які пролили кров, отримали поранення і стали інвалідами; 273 тис. 486 осіб – учасники бойових дій, які живуть серед нас, і перед якими ми повинні схилити голови і мати великі зобов’язання, 1 млн 376 тис. 534 людини – учасники Вітчизняної війни”, – підсумував Сушкевич.

За його словами, в середньому, за рік помирає від 150 до 200 ветеранів, учасників Другої світової. “Це люди солідного віку, які потребують нашої уваги. І ми повинні пам’ятати про них не тільки в день Великої перемоги, а й тоді, коли вони в цьому найбільше потребують”, – запевнив голова Комітету ВР.

Нагадаємо, сьогодні в Україні відзначають 67 річницю перемоги у Другій світовій війні.

Джерело: ZAXID.NET

Залишити відповідь

Next Post

В Україні критична ситуація з ГМО

Ситуація із генетично-модифікованими організмами в Україні критична – заявила в коментарі ВВС Україна голова Всеукраїнської екологічної ліги Тетяна Тимочко. За її словами, в чинному законодавстві немає механізмів контролю за вмістом ГМО в їжі, пише ВВС Україна. “Впродовж останніх двох років ми бачимо дуже парадоксальну ситуацію, коли навіть вода, сіль, або […]