В Україні закрили вп’ятеро більше шкіл, ніж відкрили

shkolaЛише за 2012 рік в Україні закрили 161 школу, а відкрили і реконструювали тільки 29. За останній рік найбільше шкіл закрили на Хмельниччині – 35, Вінниччині – 17, а також Житомирській області – 13 шкіл. Про це йдеться у дослідженні Центру політичних студій та аналітики (ЦПСА).

Загалом, за останній рік в Україні закрили в 5,5 раз більше шкіл, аніж відкрили.

І це попри те, що 2013 року за шкільну парту сяде 450 тис. першокласників – це більше за попередні роки.

Нагадаємо, за інформацією т.в.о. директора департаменту з питань освіти, науки, сім’ї та молоді Львівської ОДА Михайла Брегіна, на території Львівської області у 85 школах навчається менше 10 дітей. «Маємо й школи, де є менше 5 дітей. А в деяких селах взагалі нема дітей». Загалом на Львівщині 1419 загальноосвітніх шкіл, з них початкових – 270. «В області існування 12 шкіл під загрозою. На сьогодні з трьох громад є згода на призупинення», – додав Брегін. Які це території, він пообіцяв назвати згодом.

Нагадаємо, 2 вересня в усіх школах України проведуть телевізійний Шевченківський урок.

В більшості шкіл Львівщини  свято першого дзвоника відбудеться вже цієї неділі – 1 вересня.

Джерело: ZAXID.NET


Залишити відповідь

Next Post

Шановні підприємці! Вітаю Вас з професійним святом!

У першу неділю вересня традиційно відзначається День підприємця! В цей день вітають людей, які не тільки розпочали власну справу і взяли на себе відповідальність за добробут своєї сім’ї, але й які активно розвивають приватний сектор економіки, створюють додаткові робочі місця, реалізовують нові бізнес-проекти та наповнюють бюджет держави. Нинішні досягнення підприємців […]