В Україні стартував місячник “Увага! Діти на дорозі!”

daiВін триватиме до 20 вересня. Мета проведення цього комплексу профілактичних заходів – забезпечення безпеки маленьких пішоходів дорогою до школи. ВДАІ з обслуговування Золочівського району ГУМВС України у Львівські області закликає батьків приділити необхідну увагу безпеці дітей на дорозі.
Літні канікули добігають кінця, а це означає що на вулицях міст та селищ знову побільшає маленьких пішоходів. Аби нагадати дітям Правила дорожнього руху, призабуті за літній період, інспектори ДАІ забезпечать чергування біля шкіл для безпечного пересування дітей до місць навчання.
Крім того, для підготовки вулично-дорожньої мережі до нового навчального року Державтоінспекція проводить обстеження ділянок, що прилягають до територій дитячих та навчальних закладів та якими проходять маршрути руху шкільних автобусів.
Приділити більше уваги малюкам потрібно й батькам. Пам’ятайте – безпека ваших дітей насамперед залежить від вас. Не полінуйтеся вкотре нагадати дітям основні правила безпечної поведінки на дорозі, пройдіть з ними маршрутом від будинку до школи, звертаючи увагу на особливості дорожнього руху. І, звичайно, дотримуйтесь правил самі, адже найкраще навчання – це ваш особистий приклад правильної поведінки.
За інформацією ВДАІ з обслуговування Золочівського району


0 0
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Залишити відповідь

Next Post

На околицях Золочева знову горить стерня (відео)

І знову до “Золочів.нет” звертаються мешканці міста зі скаргами, що горить стерня на околицях Золочева. 20 серпня 2015 року вогонь палав з боку Заріччя, горіла стерня на великій площі фермерського господарства, завдяки вітру вогонь легко поширювався. Слід відмітити, що упродовж доби на Львівщині рятувальники ліквідували 33 пожеж сухої трави й […]