В Україні введуть надзвичайний стан – секретар РНБО (відео)

Секретар РНБО Олексій Данілов на брифінгу 23 лютого повідомив, що Рада національної безпеки та оборони ухвалила рішення запровадити надзвичайний стан на всій території України.

Дане рішення має затвердити Верховна рада.

Запровадження надзвичайного стану пропонують на 30 днів, а обмеження, пов’язані з надзвичайним станом будуть варіюватися, залежно від регіону.

Надзвичайний стан — це особливий режим, який вводиться через велику небезпеку для людей чи країни. Обмежують лише ті права, які можуть сприяти поширенню надзвичайної ситуації або паніки. Правоохоронні органи збільшать кількість патрулів для патрулювання вулиць, відбудеться посилення охорони громадського порядку та об’єктів, які забезпечують життєдіяльність населення. Можливе обмеження руху транспорту та додатковий його огляд. Також збільшиться кількість перевірок документів у населення.

Next Post

У прикордонних районах України вводяться додаткові режимні обмеження

Додаткові тимчасові режимні обмеження вводяться у районах, які межують з РФ, Білоруссю, тимчасово окупованою територією України, прилягають до морського узбережжя. Про це інформує Державна прикордонна служба України. Перш за все такі заходи запроваджені для посилення контролю за дотриманням прикордонного режиму, запобігання дестабілізації обстановки на держкордоні та іншим правопорушенням. “Серед обмежень: […]
Кордон