В Україні оголошено День жалоби

Президент України Володимир Зеленський постановив оголосити 9 січня 2020 року днем жалоби у зв’язку з трагедією, що сталася 8 січня внаслідок катастрофи пасажирського літака авіакомпанії «Міжнародні авіалінії України» в Тегерані (Іран).

Глава держави підписав відповідний указ. Про це інформують у  Львівській ОДА.

З метою вшанування пам’яті загиблих Президент постановив приспустити державні прапори України на будинках і спорудах органів державної влади, місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій.

Документом також скасовуються розважально-концертні заходи, вносяться відповідні зміни до програм теле- та радіопередач.

Нагадаємо, на борту літака рейсу PS 752 авіакомпанії «Міжнародні авіалінії України», що впав біля аеропорту Тегерана, перебувало 11 громадян України (2 пасажири та 9 членів екіпажу), 63 – Канади, 82 – Ірану, 3 – Німеччини, 10 – Швеції, 4 – Афганістану, 3 – Великої Британії.

Next Post

Вітання для Галини Лакоцької

Святкує 45-річний ювілей Галина Лакоцька. Дорогу дочку, кохану дружину, найкращу матусю, сестру, бабусю вітають мама Стефанія, тато Василь, чоловік Роман, дочки Мар’яна з сім’єю, Галина з сім’єю, Наталя, брати Віталій та Михайло з сім’ями, внучка Анна та вся велика родина. За роком рік життя невпинно лине, Дарує весен веселковий час. […]