В Україні дозволили відкрити продуктові ринки за певних умов

Міністерство охорони здоров’я дозволило владі на місцях відкрити продуктові ринки під час карантину, але наказало суворо дотримуватись певних обмежень. Про це інформує Українська правда.

Джерело: постанова головного санітарного лікаря України Віктора Ляшка від 30 березня, текст якої опублікований на сайті МОЗ.

Деталі: Згідно з документом, при здійсненні торгівлі на ринках необхідно дотримуватись наступних умов:

– це має бути ринок харчових продуктів;

– на ринку можуть знаходитись не більше одного відвідувача на 20 кв. м торгівельної площі;

– відстань між покупцями в чергах має бути не менш ніж 1,5 метри;

– торговці та покупці повинні мати на собі засоби індивідуального захисту;

– для ринків вихідного дня відстань між місцями торгівлі має становити не менше ніж 3 метри.

Передісторія:

25 березня на селекторній нараді з міськими головами обласних центрів та головами ОДА президент Володимир Зеленський заявив, що навіть в умовах карантину не можна лишати людей без можливості купляти продукти харчування, тому у містечках, де продовольчі ринки є єдиним джерелом їжі, закривати їх не потрібно. Зеленський попросив знайти вихід.

Next Post

Через ремонт дороги "Золочів-Броди" буде перекрито рух на окремій ділянці

До уваги всіх учасників дорожнього руху! Золочівська РДА повідомляє: “У зв’язку з ремонтом дороги загального користування О140103 Ясенів – Золочів (Золочів-Броди), буде повністю перекрито рух автотранспортних засобів: – з 01 по 05 квітня 2020 року на ділянці Золочів-Грабово. Організовано об’їзні маршрути, встановлено відповідні знаки та вказівники. Просимо усіх учасників дорожнього […]