В центрі Золочева обвалився карниз житлового будинку

20 травня 2017 року в центрі міста Золочева обвалився карниз будинку по вулиці Шашкевича, 26. Уламки впали на пішохідну частину вулиці, на щастя в цей час ніхто не йшов, адже наслідки могли б бути плачевні.

Будинок є на балансі МЖКП. Як розповідають мешканці, останній ремонт будинку був зроблений приблизно 50 років тому. Неодноразово люди зверталися до міського голови Золочева, до “ЖЕКу”, але відповідь одна – немає грошей. Створити ОСББ у цьому будинку, теж зараз не вихід, адже будинок настільки аварійний, що самотужки, своїм коштом люди зробити нічого не зможуть. У жителів виникає запитання, а на що тоді йдуть всі ці роки кошти з квартплати, котру оплачують в МЖКП?

Нагадаємо, що у цьому ж будинку є аварійні балкони, мешканці будинку також робили звернення щодо цього, але без результату. Будинок в жахливому стані, і якщо не взятися за його ремонт можуть бути непоправні наслідки. Чи цього чекає місцева влада?

Мешканці Золочева та гості, туристи, будьте пильні, проходячи в цьому місці, адже наступна цеглина може впасти Вам на голову!

Залишити відповідь

Next Post

Великі знижки в магазинах "Дитячий світ" та "Бамбіно"

Великі знижки в магазинах “Дитячий світ” та “Бамбіно”. Три одиниці товару за ціною двох. Адреса: м. Золочів, вул. Мазепи, 1а (біля маг. Вацак) Ласкаво просимо завітати! Контактний тел.: 0967496647. Поділіться цим у соцмережах: