В центрі Золочева обсипається ще один будинок

І ще один будинок в самісінькому центрі міста Золочева волає про допомогу. Обсипається на перехожих будівля у якій колись була розміщена державна аптека, по вулиці Маркіяна Шашкевича.

Кілька разів слуги народу засідали, думали-гадали як відновити роботу аптеки, ще інші думали й обіцяли відремонтувати приміщення. Але наразі маємо те, що бачимо.

Тому кожного разу, проходячи чарівними вулицями Золочева, біля старовинних будинків, туристи та мешканці міста будьте пильними, аби вам не впала на голову із аварійного будинку штукатурка чи навіть цеглина. Бо наразі у тих, кого народ найняв у місцеву владу на роботу, не дійшли руки до цього.

Мабуть легше вазон ще один купити чи чорнобривців посадити, ніж довести до ладу фасад. А тим часом, аварійні будинки продовжують загрожувати життю і здоров’ю перехожих.

Залишити відповідь

Next Post

ВІДБУЛИСЯ УРОЧИСТОСТІ ДО ДНЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ

До Дня державної служби, який в Україні відзначають 23 червня, перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Ігор Нижник, голова Золочівської районної ради Олег Банах, його заступник Андрій Леськів та керівник апарату райдержадміністрації Галина Семчишин привітали колег зі святом. За сумлінне виконання службових обов’язків та з нагоди професійного свята кращим державним службовцям […]