В селі Велика Вільшаниця проведено ремонт даху фельдшерсько-акушерського пункту (відео)

Продовжуємо огляд об’єктів на які було виділено кошти по субвенції за лобіюванням нардепа Тараса Батенка. Цього разу мова піде про фельдшерсько-акушерський пункт в селі Велика Вільшаниця, що у Золочівському районі.

“Наш пункт “Здоров’я” обслуговує 634 осіб, які потребують допомоги. Також, один раз в тиждень до нас приїжджає сімейний лікар”, – розповідає Гнип Ольга Богданівна – завідувач пункту “Здоров’я”  в селі Велика Вільшаниця.

У приміщенні амбулаторії була проблема, протікав старий дах. Через це люди звернулися до народного депутата. За лобіюванням Тараса Батенка Постановою Кабміну було виділено 238 тис. грн. на капітальний ремонт даху у фельдшерсько-акушерському пункті в с. Велика Вільшаниця.

“Хочу подякувати від працівників пункту “Здоров’я”, а також від жителів села Велика Вільшаниця нашому депутату Батенку Тарасу Івановичу, за те, що відгукнувся на нашу таку проблему, можна сказати, допоміг у перекритті даху”,- каже Гнип Ольга Богданівна

Отож, дах відремонтований, а у селі надіються на подальшу співпрацю та допомогу нардепа у вирішенні нагальних питань.

Залишити відповідь

Next Post

Робота: потрібні водії та медичні працівники

У зв’язку з відкриттям пункту екстреної медичної допомоги у смт. Поморяни на роботу потрібні водії (1-2 клас стаж роботи не менше ніж 3роки) медичні працівники (фельдшер – лікувальна справа). Контактний тел.: 097 326-05-98. Поділіться цим у соцмережах:
робота