В с. Зарваниця закінчуються роботи по будівництву водопровідної мережі

У селі Зарваниця, Золочівського району, що на Львівщині закінчуються роботи по будівництву водопровідної мережі у господарствах.

За коментарем щодо водопроводу ми звернулися до голови Струтинської сільської ради Мирослави Ярової.

“Нарешті… на сьогоднішній день в с. Зарваниця закінчуються роботи по будівництву водопровідної мережі у господарствах.
Коли, я, приступила до обов’язків сільського голови, моїм першим бажанням та завданням було завершити цей водопровід, будівництво якого було розпочато у 2009 році.. Люди просили мене, щоб я взялася за цю роботу, вони довірились мені. Я, ніяких обіцянок не давала, тому що розуміла, що це нелегка справа, але сказала, що зроблю все для того, щоб у жителів було найцінніше – ВОДА.
З 2015 року розпочали писати звернення в різні інстанції, які мали безпосередньо відношення до цього будівництва, на жаль не одержали позитивного результату.
У 2016 році разом із головою Золочівської районної державної адміністрації Володимиром Йосиповичем Недзельським звернулися в Львівську обласну адміністрацію з клопотанням, після цього з’явилася перша надія, розпочалися роботи, частина села отримала воду та незадовго роботи припинилися.
У селі проживають одинокі пенсіонери, багатодітні та малозабезпечені сім’ї, родини учасників АТО, а також сім’ї, що займаються веденням домашнього господарства, особи, які займаються фермерською діяльністю.
Люди довозили воду з інших сіл, на це витрачалося багато часу та коштів.
Цього року в нас появилась надія і врешті-решт наше бажання здійснилося.
Яка б не була важка дорога будівництва цього водопроводу жителі мають у своїх господарствах воду.
Дякую найперше жителям села Зарваниця, які терпеливо чекали та всім хто долучився до цієї благородної справи.
І як у на роді кажуть «Хто стукає, тому відчиняють». У всіх як здається не вирішених проблемах можна здобути успіх.” – повідомила Мирослава Ярова.

Нагадаємо,  раніше повідомляли, що у  селі Зарваниця пересохли криниці. Проблематику відсутності води у селі Зарваниця пов’язують із Плугівським водозабором для забезпечення водою міста Львова.