В Одесі “актори” влаштували фейкові “заворушення”

В Одесі група осіб спортивної зовнішності інсценувала “масові заворушення” під гаслами “визволення Одеси від репресій”.

Як повідомили в облуправлінні МВС, насправді ніяких “заворушень” у Київському районі міста не було, а інформацію про них в МВС назвали фейком. Пише Українська правда.

Так в МВС прокоментували відеозапис, на якому група молодих людей у ​​спортивній формі нібито перекрила проїжджу частину вулиці Ільфа і Петрова, перевернувши автомобіль і нібито протестуючи проти “репресій”.

Фото Думская.net
odesa

За даними одеського “Правого сектора”, людей для зйомок привезли двома автобусами. “Акція” відбулася рано вранці.

“Після нетривалого “перекриття” дороги вони перевернули машину, яку після зйомки самі ж поставили назад на колеса. Подія тривало не більше 20 хвилин. Іншими словами, мала місце інсценування – комусь дуже хочеться показати, що “Одеса ось-ось вибухне” , – наголошується у повідомленні.

Особи, які організували спектакль, встановлюються.

Джерело: Українська правда.


Залишити відповідь

Next Post

Інтерв'ю з Народним артистом України Федором Стригуном (відео)

У Золочівський замок, на відкриття виставки картин Лесі Безніско, завітав Федір Миколайович Стригун — Народний артист України, видатний український режисер та кіноактор. Інформаційному порталу “Золочів.нет” випала гарна нагода поспілкуватися з паном Федором. Детальніше про це дивіться у інтерв’ю: Довідка: Федір Миколайович Стригун (1 листопада 1939, Томашівка, Черкаська область) — видатний […]