В очікуванні результатів виборів до Золочівської ОТГ: підрахунок та скандал (відео)

До нас багато пишуть та телефонують люди в очікуванні офіційних результатів виборів, тому кореспонденти “Золочів.нет” завітали до Золочівської міської територіальної виборчої комісії Золочівського району.

Ми спілкувалися із членом Золочівської міської територіальної виборчої комісії Жуківським Мироном Семеновичем, заступником міської ТВК  Маньовською Галиною Володимирівною, членом комісії Лещишин Ольгою Марківною, головою ДВК Савіцькою Вірою Василівною.

Вже третій день в комісії люди посилено працюють. Члени комісії скаржаться, що приходиться працювати у дуже складних умовах, коли не легкий підрахунок та їм заважають працювати. 

Скандалила депутатка від “Самопомочі”, всім відома як “прес-служниця місцевих регіоналів” Леся Горгота.

До слова, цього року рекордна кількість кандидатів у депутати, що також ускладнює процес та збільшує в термінах підрахунок. 

Наразі офіційних результатів ще немає, триває підрахунок. Закликаємо всіх поважати один одного. Наберімося терпіння та побажаймо здоров’я і витримки членам комісій!

Детально про все дивіться у відео.

Next Post

На дорозі Хильчиці - Ясенівці влаштовують асфальтобетонне покриття (відео)

У Золочівському районі влаштовують вирівнюючий шар асфальтобетонного покриття на автомобільній дорозі С140714 Хильчиці – Ясенівці. Нагадаємо, дорога загального користування місцевого значення С140714 Хильчиці-Ясенівці давно потребувала ремонту і невідкладного реагування, адже вона має не тільки логістичну складову, важливу для транспортної інфраструктури Золочівського району, але й суспільно важливу, оскільки там знаходиться міське […]