В області перевірили перевізників Золочівського напрямку

14 червня управління транспорту та зв’язку облдержадміністрації спільно з Західним міжрегіональним управлінням Укртрансбезпеки здійснили заходи державного контролю щодо дотримання автотранспортними підприємствами вимог транспортного законодавства під час обслуговування автобусних маршрутів загального користування. Про це “Золочів.нет” повідомили у Львівській ОДА. 

“У ході проведення заходів держконтролю, склали 3 акти за порушення вимог статті 40 Закону України «Про автомобільний транспорт» (порушення затвердженого розкладу руху) на автобусні маршрути загального користування: № 755 Львів (вул. Личаківська, 162-182) – Кропивна; № 155 Львів (вул. Личаківська, 162-182) – Глиняни; № 753 Львів (вул. Личаківська, 162-182) – Золочів АС – Новоселище. За результати розгляду даних актів до перевізників будуть вжиті адміністративні заходи та накладені штрафні санкції. Для управління транспорту та зв’язку облдержадміністрації контроль за дотриманням вимог транспортного законодавства автотранспортними підприємствами області є одним із пріоритетних завдань, відповідно зазначені заходи здійснюватимуться систематично”, -йдеться у повідомленні ЛОДА.

До слова, пасажирські перевезення у Золочеві щонайменше крайніх 10 років, це проблема, адже досі немає автостанції у Золочеві.

Next Post

Друк на одноразових стаканчиках від "Квест"

Друк на одноразових стаканчиках від “Квест” — прекрасний рекламний носій. Паперові стаканчики для кави з Вашим логотипом — екологічний, доступний і дуже результативний спосіб просування бренду. Замовляти стаканчики в “Квест” зручно і вигідно: – Тираж від 500 примірників. – Об’єм стаканчиків: 110 мл, 175 мл, 250 мл, 340 мл, 400 […]
Друк на одноразових стаканчиках