V Міжнародний фестиваль ретро-автомобілів пройде у Львові

«ЛЕОПОЛІС ГРАН ПРІ» – Міжнародний фестиваль ретро-автомобілів цього року відбудеться в межах святкування Дня Львова 4-7 травня. Українсько-польський проект спрямований на відновлення та циклічне проведення автоперегонів на історичній трасі «Львівський трикутник» (вулиці Вітовського-Стрийська-Гвардійська).

Подібні автоперегони, які організовує Львівський авто-фан-клуб «ЗАЗ Козак», відбудуться у Львові вп’яте. Співорганізатор фестивалю Люблінський автомобільний клуб (Польща). Спортивна частина фестивалю включена до календаря Автомобільної федерації України (ФАУ) та має статус Етапу Кубку України для класичних  автомобілів.

В рамках фестивалю «Леополіс Гран Прі» відбудеться парад ретро-автомобілів, костюмований конкурс Елеганції, Конкурс-квест, виставка-презентація автомобілів (вперше в Україні будуть представлені авто, яким понад 100 років) та багато культурно-мистецьких заходів, що мають за мету популяризацію туристичної привабливості Львова та регіону, створення у місті Музею історії техніки. Буде проведено погашення почтової марки присвяченої 80-річному ювілею історичних автоперегонів серії Гран Прі та встановлено Меморіальну дошку переможцям на місці історичного старту 1930-1933 років.

Фестиваль та автоперегони проходять під патронатом Комісії Історичних автомобілів Міжнародної автомобільної федерації та особисто президента ФІА – Жана Тодта. Автоперегони ретро-автомобілів на історичній трасі «Львівський трикутник» – кандидат на включення до серії Гран Прі світу для класичних автомобілів, який започатковує ФІА з 2014-го року. 14 травня 2012 року на засіданні Історичної комісії ФІА буде проведено українську презентацію та подано попередню заявку.

Про це  Золочів.нет повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

Нагадаємо, що такий фестиваль ретро-автомобілів  у Львові минулого року проходив з 10 по 12 червня.

 

Залишити відповідь

Next Post

Про проведення VII Всеукраїнської благодійної акції "Серце до серця"

За повідомленням Міністерства охорони здоров’я України, з 16 квітня по 06 травня 2012р. відбудеться VІІ щорічна Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця» допомоги дітям, хворим на цукровий діабет. Акція проходитиме за підтримки Міністерства освіти і науки, молоді і спорту України, Державного комітету телебачення і радіомовлення, Українського державного центру позашкільної освіти […]