В листопаді стартує “Школа безпечного життя” у Золочівському районі

26-27 жовтня 2016 року у місті Золочеві пройшов останній тренінг для тренерів Школи Безпечного Життя, що стартує у листопаді цього року у всіх освітніх закладах Золочівського району.

У тренінгу «Моделювання Школи Безпечного Життя» взяли участь понад 40 поліцейських Золочівського районного відділу Національної поліції та шкільних психологів. Усі вони готуються бути тренерами у Школі безпечного життя, що відбуватиметься у понад 20 школах Золочівського району.

До програми Школи безпечного життя входять 12 тем, що допоможуть підліткам бути більш захищеними у нестандартних або й небезпечних ситуаціях, які можуть з ними статися у школі, на вулиці, в побуті, на дорозі. У наступні три місяці наші діти отримують важливу інформацію про:
• роботу поліцейського і роль поліції в суспільстві
• права людини і обов’язки громадянина, права при зустрічі із поліцейським
• що таке правопорушення і що таке відповідальність?
• безпеку у школі та як вирішувати конфлікти
• як захистити себе від злодіїв
• особливості спілкування з незнайомцями на вулиці, у громадському місці, вдома
• інформаційну та кібер-безпеку
• безпеку пішоходів, пасажирів та велосипедистів
• правила поведінки у надзвичайних ситуаціях (пожежа, на воді, землетрус, обстріл тощо)
• ази надання першої медичної допомоги (практичні навички)

Під час Школи безпечного життя її учасники зможуть реалізувати свої власні проекти на безпекову тематику, а також взяти участь у захоплюючому квесті «Прямуєм до безпечного життя».

За словами шкільного психолога Золочівської школи №3 Галини Судді, «цей проект дав нам змогу по-новому подивитись на поліцейських, зрозуміти їх роботу та важливість для нашої безпеки. А після цього тренінгу ми переконані, що наші поліцейські будуть надійними наставниками для школярів».

Тренінг відбувся в рамках проекту «Попередження дитячої злочинності та травматизму на дорогах через співпрацю громади Золочівського району і Національної поліції у впровадженні інноваційних методик задля безпечного життя», що здійснюється за фінансової підтримки Канадського фонду місцевих ініціатив.

За матеріалами:
БЛАГОДІЙНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ „ТВОЄ ПРАВО”

Залишити відповідь

Next Post

У їдальні львівського ВУЗу отруїлись восьмеро людей

Правоохоронці встановили, що усі госпіталізовані у той день їли млинці з м’ясом та курячі крильця. “У Сихівський відділ поліції 27 жовтня о 21.10 надійшло повідомлення від чергового лікаря однієї з львівських лікарень. Медик повідомив, що у відділення лікарні з симптомами інфекційного кишкового захворювання госпіталізовано восьмеро осіб. Стан потерпілих лікарі оцінили […]