В Києві у соборі УГКЦ відкрили пункт вакцинації

В Києві у Патріаршому соборі Української греко-католицької церкви відкрили пункт вакцинації.

“ЩОДЕННО з 10-00 до 17-00 ви можете вакцинуватися від COVID-19 за адресою:
вул. Микільсько-Слобідська, 5, Київ, Патріарший собор Воскресіння Христового УГКЦ”, -йдеться у повідомленні пресслужби Патріаршого собору Воскресіння Христового.

Доступні вакцини: AstraZeneca, CoronaVac, Pfizer. Для вакцинації у Патріаршому соборі попередня реєстрація не потрібна. Достатньо прийти та зареєструватись на місці.

Глава УГКЦ Блаженніший Патріарх Святослав під час недільної Божественної Літургії  в Патріаршому соборі зазначив, що подібні пункти вакцинації будуть відкриті за потреби у храмах УГКЦ як в Україні, так і за кордоном.

«Зараз Україна переживає пік пандемії… Є чотири правила, як справді можна послужити життю сьогодні. Перше – не боятися приймати вакцини, друге – носити маски, тримати соціальну дистанцію та мити руки.Ми отримали певне прохання від Міністерства охорони здоров’я – щоби так, як обіцяли колись на початку пандемії, відкрити наші храми і монастирі, щоби можна було там, де є потреба, організовувати центри вакцинації».

Нагадаємо, що за даними МОЗ, однією дозою вакциновано 36,7% українців, 25,6% – завершили повний курс щеплення.

Next Post

Рідна мова (відео)

Велична, щедра і прекрасна мова,Прозора й чиста, як гірська вода, –То України мова барвінкова, –Така багата й вічно молода.Вона, як ніжна пісня колискова,Заходить в серце й душу з ранніх літ,Ця мова, наче пташка світанкова,Що гордо лине в свій стрімкий політ.Автор: Юлія Косинська Читає поезію акторка театру “Крила” Андріана Чорна. Поділіться […]