В Красному після пікету почали ремонт дороги

remont17 вересня, мешканці смт Красне на Львівщині перекрили дорогу з вимогою, щоб її повністю відремонтували. Служба автомобільних доріг пообіцяла за 25 днів зробити дорогу через Красне. Про це у коментарі ZAXID.NET розповів один з ініціаторів акції протесту, депутат Буської районної ради Богдан Глова.

За його словами, участь у пікеті взяло понад сто осіб. Перекривали дорогу близько 2 годин. Депутат зазначив, що до них приїхав перший заступник начальника Служби автомобільних доріг у Львівській області Василь Баранович.

«Ми спочатку його слухали до піводинадцятої, потім близько двох годин перекривали дорогу, а потім знову прийшли до нього. Він (Баранович-ред.) пообіцяв за 25 днів зробити дороги в Красному», – розповів Богдан Глова. Щодо дороги Красне-Золочів, то наприкінці вересня повинен відбутися тендер, бо на цю дорогу виділено 600 тис. грн з обласного бюджету.

«Коли ми вже розходилися, то була техніка і в Красному вже латали дорогу», – додав він.

Додамо, громада смт Красне планувала перекрити дорогу ще влітку, але надійшов лист від агентства автомобільних доріг, в якому було зазначено: «Службі автомобільних доріг у Львівській області доручено терміново розпочати ремонтні роботи».

Нагадаємо, під час чату на ZAXID.NET керівник Служби автомобільних доріг Микола Гнатів, коментуючи пікети громад, сказав, що не є прихильником тиску, а надає перевагу діалогу у вирішенні питань ремонту доріг.

Джерело: ZAXID.NET


Залишити відповідь

Next Post

Золочівська ДЮСШ продовжує набір учнів на 2013 – 2014 н. р.

Відділення футболу ( хлопці 2006 – 1997 р.н.) Тренера – викладачі: Токар І.В., Завальнюк Я.Є., Цвігун В.І., Трофимчук М. О. Відбір проводиться: вівторок, четвер, п’ятниця з 16.00 год. на стадіоні ДЮСШ «Сокіл». Відділення боротьби дзю-до (хлопці та дівчата 2005 – 1997 р. н.) Тренера – викладачі : Котов Ю.І., Рущак […]