В ході АТО вилучили заповнені бюлетені

buletВ ході проведення антитерористичної операції на блок посту в районі міста Новоазовськ військовослужбовці Західного оперативно- територіального об’єднання НГУ о 8.30 11.05.2014 року затримали двох громадян України. У легковому автомобілі затриманих виявили близько 800 заповнених бюлетенів із результатами голосування. Затриманих передали працівникам СБУ. Про це “Золочів.нет” повідомили у ГЗГ та ЗМІ Західного оперативно-територіального об’єднання НГУ.

Нагадаємо, що 10 травня, під час проведення антитерористичної операції в околицях Слов’янська була затримана група озброєних осіб. Вони везли ящики з уже заповненими бюлетенями для голосування на так званому «референдумі» сепаратистів 11 травня.


Залишити відповідь

Next Post

"Референдум" в регіоні не відбувся, — в.о. глави Луганської ОДА

В.о. голови Луганської обласної державної організації Ірина Верігіна заявила, що так званий “референдум” в регіоні не відбувся. Про це сказано в офіційній заяві в.о. голови Луганської ОДА. “Вже зараз можна сміливо стверджувати, що Луганська область сказала тверде “Ні” незаконному “референдуму” так званої “Луганської народної республіки”. Волевиявлення громадян, яке суперечить Конституції […]