В Глинянах горів столярний цех

3 серпня о 05:44 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу в столярному цеху в м. Глиняни на вул. Сагайдачного, 2 Золочівського району. Повідомляють у ДСНС.

“На момент прибуття рятувальників вогонь повністю охопив будівлю. Існувала загроза перекидання пожежі на суміжне приміщення, але вогнеборці зупинили поширення вогню.
О 07:21 рятувальники локалізували пожежу та о 07:42 ліквідували. Вогнем знищено столярну майстерню, площею 81 кв.м та дах на площі 81 кв. м. Окрім цього, пошкоджено дах на площі 84 кв.м сусіднього приміщення.
До ліквідації пожежі залучили 16 рятувальників та 6 одиниць спецтехніки. Внаслідок події ніхто не постраждав. ” – про це “Золочів.нет” повідомили у державній службі з надзвичайних ситуацій.

Причина виникнення займання встановлюється.

Залишити відповідь

Next Post

Повідомте податкову інспекцію про прийняття працівника на роботу

В Україні працівник не може бути допущений до роботи без укладення трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу, та інформуванням фіскальної служби про прийняття працівника на роботу. Це передбачено ст. 24 Кодексу законів про працю України. Форма та особливості подання повідомлення про прийняття працівника на роботу […]