В Донецьку до Дня незалежності готують парад полонених – центр “Миротворець”

polonБойовики “ДНР” отримали вказівку 24 серпня провести постановочний “парад військовополонених” в Донецьку. Пише Українська правда.

Про це повідомив центр збору даних про терористів “Миротворець” на своїй сторінці у Facebook.

“Терористичній організації ДНР з Москви надійшла вказівка 24 серпня 2015 провести парад” військовополонених “. У якості “військовополонених” рекомендовано використовувати “Не засвічених” бойовиків. Часи інші, а методи залишилися колишніми. Подібними прийомами любили користуватися, як в СС гітлерівської Німеччини, так і в НКВС СРСР на Західній Україні в 40-50-х роках ХХ століття “, – повідомили в центрі.

Террористической организации ДНР из Москвы поступило указание 24 августа 2015 провести парад “военнопленных”. В качестве…

Posted by Myrotvorets on 13 серпня 2015 р.

Нагадаємо, рік тому, 24 серпня, в Донецьку проросійські терористи вивели полонених українців на так званий “парад військовополонених”.

Джерело: Українська правда

0 0
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Залишити відповідь

Next Post

Завершився дитячий табір в с. Словіта "Щасливі з Богом"

Сьогодні завершився дитячий табір в с. Словіта “Щасливі з Богом”. При парафії св. Івана Богослова. Протягом тижня часу діти бавилися в ігри, танцювали банси, брали участь в майстер класах, які проводили аніматори. А також ознайомилися з значенням Святих Таїнств в житті християнина під час катехизації, яку проводили катехит Галина Гнатів […]