В День юриста золочівські школярі завітали до суду

8 жовтня 2019 року учні 9-В класу Золочівського ОЗЗСО I-III ст. № 1 разом з вчителем історії та правознавства Володимиром Сиваком відвідали Золочівський районний суд Львівської області. Про це інформують у Золочівському суді.

“Заступник керівника апарату Марія Гавришків провела для відвідувачів ознайомчу екскурсію приміщенням суду, розповіла їм про роботу в суді, про різні категорії справ, які розглядаються, про проведення судових засідань в режимі відеоконференції, про виконання суддями та працівниками своїх посадових обов’язків.
Прокурор Золочівської місцевої прокуратури Львівської області Роман Рогальський розповів про особливості своєї роботи, про відповідальність неповнолітніх за вчинення адміністративних та кримінальних правопорушень.
Школярі взяли участь в підготовчому судовому засіданні при розгляді кримінальної справи під головуванням судді Петра Пилип’яка (голови суду).
Працівники суду побажали школярам добре вчитися, здобувати нові знання, відповідально обрати свою професію в майбутньому, дотримуватись чинного законодавства та працювати на благо нашої держави.
Суд відкритий для відвідувачів, чекаємо з нетерпінням нових гостей!”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що День юриста — професійне свято суддів, слідчих, прокурорів, нотаріусів, юрконсультантів і адвокатів. Професійне свято юристів в Україні відзначається з 1997 року. Засновано свято було указом президента України Леоніда Кучми. День для свята був обраний не випадково — вважається, що саме 8 жовтня 1016 року Київський князь Ярослав Мудрий видав перший збір законів Руська правда.