В Буську ремонтують дорогу на мості

Проводять ремонт мостового переходу на автомобільній дорозі у місті Буськ. Про це інформує Служба автомобільних доріг у Львівській області.

“Окрім доріг ремонтуємо штучні споруди
🌉 Йдеться про мостовий перехід на автомобільній дорозі Т-18-06 Рівне – Млинів – Берестечко – Буськ – Перемишляни, км 152+268 у місті Буськ.
ℹ️ Міст, побудований ще 1962 році довжиною 54 м, не ремонтували до цього часу.
🚧 Наразі, за кошти експлуатаційного утримання вже влаштували конструктивні шари асфальтобетонного дорожнього покриття на накладну плиту на одній смузі руху та перильне огородження. Крім цього, проводимо піскоструменеві роботи та шпаклювання прогонової будови, насадок і колон.
Вже скоро приступимо до ремонту моста на іншій смузі відведення.
👷 Ремонтні роботи виконує підрядна організація ТзОВ “Волинська мостобудівельна компанія””, – йдеться у повідомленні Служби автомобільних доріг у Львівській області.

Next Post

Коронавірус підтвердили за минулу добу у 426 мешканців Львівщини (відео)

Як “Золочів.нет” повідомили у  Львівській ОДА, за попередню добу було госпіталізовано з підозрою на коронавірус 137 осіб. Знаходиться в стаціонарах 1770 хворих. 186 – у Львівській обласній інфекційній лікарні, 174 – в Центрі легеневого здоров’я, 115 – у 8 МКЛ, 85 – у 1 МКЛ, 191 – у Львівському обласному […]
коронавірус