В Буській ОДПІ надано понад 26 тис. адміністративних послуг

Надання якісних адміністративних, інформаційних, консультативних послуг, створення сприятливих умов для платників є пріоритетними завдання у діяльності Буської ОДПІ.
Впродовж 2017 року у Центрах обслуговування платників Буської ОДПІ громадянам та представникам бізнесу надано 97500 послуг, з них 26391 – адміністративних. Зокрема, громадянам було видано 11837 карток платника податків та внесено до паспорта громадян України дані про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків, 3727 відомостей про суми виплачених доходів та утриманих податків. Також надано 1205 витяги з реєстру платників єдиного податку, проведено реєстрацію 1340 книг обліку розрахункових операцій, 857 розрахункових книжок та зареєстровано 170 реєстраторів розрахункових операцій. Впродовж року 1140 громадянина зареєструвались платниками єдиного податку та зареєстрували 1339 книг обліку доходів та витрат платника єдиного податку. Видано 348 довідок про відсутність заборгованості з платежів до бюджету та 81 громадянам підтверджено статус податкового резидента України.
Надання адмінпослуг здійснюється у Центрах, які функціонують у головному офісі Буської ОДПІ, Бродівському, Золочівському та Перемишлянському відділеннях.
Нагадуємо, повний перелік всіх адміністративних послуг, які надаються інспекцією можна переглянути на інформаційних стендах відділень ОДПІ, а та також на офіційному порталі Головного управління ДФС в Львівській області.

Cектор організації роботи Буської ОДПІ