В бою під Бахмутом загинув 24-річний боєць з Львівщини (відео)

Трагічна звістка сколихнула Словіту, в бою під Бахмутом загинув наш земляк Рудий Юрій Миколайович, йому виповнилося лише 24 роки…Про це повідомила начальниця відділу освіти, культури, молоді і спорту Глинянської громади Мирослава Колодій.

“На війну Юрій пішов добровольцем, боровся як Герой і віддав своє молоде життя за волю України. Від імені Глинянської громади висловлюємо щирі співчуття сім’ї, друзям, побратимам полеглого. Розділяємо біль батьків, сестри, брата, родини та схиляємо голови в глибокій скорботі. Нині тобі, воїне, наша глибока вдячність за захист України, усі наші молитви і довічна шана та світла пам’ять! Зустріч Героя сьогодні в середу 01.02.2023 р. орієнтовно о 14.00 год. Чин похорону відбудеться в четвер о 12.00 год. в селі Словіта, храм Івана Богослова. 🇺🇦”, – інформує Мирослава Колодій.

Світла пам’ять і шана Герою України!

Next Post

На Золочівщині укриття приведуть у належний для використання стан. Суд підтвердив обґрунтованість вимог прокурора.

Львівський окружний адміністративний суд задоволив позов Золочівської окружної прокуратури, визнав протиправною бездіяльність балансоутримувача протирадіаційного укриття та зобов’язав вжити заходів щодо приведення його в належний технічний стан. Про це повідомляє кореспондент “Золочів.нет” з посиланням на Відділ інформаційної політики Львівської обласної прокуратури. “Прокурори встановили, що попри повномасштабне вторгнення РФ в Україну, на […]