Увага !!! Зміни до Порядку реєстрації колективних угод (договорів)

Постановою КМ України від 21 серпня 2019 року № 768 вносяться зміни щодо Порядку повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів:

1. Колективні договори, зміни та доповнення до них підлягають повідомній реєстрації районними державними адміністраціями (управління соціального захисту населення райдержадміністрації), виконавчими органами сільських, селищних та міських рад ( далі- реєструючий орган) згідно з цим Порядком.
Повідомна реєстрація проводиться з метою оприлюднення інформації про укладення угод (договорів), внесення до них змін і доповнень.

2. Сторони угоди (договору) подають реєструючому органу на повідомну реєстрацію один примірник колективної угоди (договору), разом із додатками та супровідним листом у вигляді оригіналу паперового документа з прошитими і пронумерованими сторінками або у вигляді оригіналу електронного документа з пов’язаними з ним кваліфікованими електронними підписами, або у вигляді електронної копії оригіналу паперового документа (фотографії), засвідченої кваліфікованою електронною печаткою.

3. Під час повідомної реєстрації реєструючий орган вносить відповідний запис до реєстру колективних договорів, змін і доповнень до них.

4. Реєструючий орган не може відмовляти у повідомній реєстрації угоди (договору), повертати на доопрацювання, витребувати додаткові документи та встановлювати вимоги до оформлення угод (договорів).

5. Повідомна реєстрація проводиться протягом 14 робочих днів із дня, наступного після надходження угоди ( договору) до реєструю чого органу.

6. Не пізніше наступного робочого дня після реєстрації угоди (договору) реєструючий орган письмово інформує суб’єкта, який подав на реєстрацію угоду (договір).

7. Примірник угоди (договору), поданий на повідомну реєстрацію в паперовій або електронній формі, зберігається в реєструючому органі до заміни новою угодою (договором).

Управління соціального захисту населення
Золочівської райдержадміністрації

Next Post

26 Book Forum триватиме з 18 до 22 вересня

Фокусною темою цьогорічного форуму буде «Відшукування причетного», як пошук спільної мови, зв’язку між поколіннями та співпричетність до явищ у світі й відповідальність перед майбутнім, перед громадою і перед власним сумлінням. «На вибір цьогорічної фокусної теми надихнув один з віршів Грицька Чубая “Відшукування причетного”. До того ж, у 2019 ми відзначаємо […]