Увага! Конкурси з нагоди Дня міста Золочева

den mistaВиконавчий комітет Золочівської міської ради до Дня міста Золочева оголошує конкурси, серед яких:

 Конкурс на кращий коровай.

Запрошуємо майстринь взяти участь у конкурсі на КРАЩИЙ КОРОВАЙ «Золочеву – 590», який сприятиме відродженню національних традицій українських майстрів.  Журі оцінюватиме оригінальність оформлення та смакові якості  короваїв.

Конкурс есе «Золочівщина крізь призму слова».

Конкурс есе «Золочівщина крізь призму слова» проводиться з 20.04.2013 р. по 20.05.2013 р. Есе просимо подавати у вигляді документа, створеного у текстовому редакторі, обсягом не більше 1 сторінки (до 3200 знаків), шрифт ­- Times New Roman, 12 розмір, 1,5 інтервал. На сторінці потрібно зазначити ПІБ, адресу та телефон учасника конкурсу.

Кількість робіт від автора – одна.

Фотоконкурс «Місто в об’єктиві»

До участі у фотоконкурсі запрошуються професійні фотографи та аматори.

Умови до фоторобіт:

  • формат файлу: jpg
  • розмір файлу не більше 5 МБ
  • мінімальна ширина фотографії не менше 500 px
  • максимальна кількість від одного учасника — одна робота
  • тематика «Золочів і золочів’яни»

Роботи подавати у двох варіантах: друкованому та на електронному носієві до 20.05.2013 р.

Заявки на учать у конкурсі та роботи просимо подавати за адресою: вул. М.Шашкевича, 22, м. Золочів, Львівська обл. (Золочівська міська рада), тел.:(03265) 4-23-76,  e-mail: zolrada@ukr.net, контактна особа – секретар міської ради Колодка Дмитро Ігорович.

Місце проведення виставки-конкурсу: вул. М.Шашкевича, 22, м. Золочів, Львівська обл. (площа Незалежності).

Підбиття підсумків відбудеться на урочистостях з нагоди святкування Дня міста 26.05.2013 року о 16.00 год., біля міської ради.

Залишити відповідь

Next Post

17 квітня – Всесвітній день боротьби з гемофілією

За ініціативою ВООЗ та Всесвітньої Федерації Гемофілії 17 квітня проголошено Всесвітнім днем боротьби з гемофілією. Метою створення і проведення «Всесвітнього дня гемофілії» є привернення уваги світової громадськості, політиків, чиновників від охорони здоров’я і рядового медичного персоналу до проблем, з якими щодня зустрічаються такі хворі, підвищення їх обізнаності про це спадкове […]