Утилізація…

Утилізація відпрацьованих люмінесцентних ламп.

З метою організації виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 03.08.2005р. №308 «Про затвердження заходів з операцій розв’язання проблем, що стримують соціально-економічний розвиток регіонів» та налагодження співпраці між підприємствами і організаціями регіону у сфері поводження з відходами Державне управління охорони навколишнього природного середовища у Львівській області повідомляє про наступне.

В держустановах, медичних та навчальних закладах регіону утворюється та накопичується значна кількість відпрацьованих люмінесцентних ламп та непридатної для використання оргтехніки, які підлягають обов’язковій утилізації. Накопичення та тривале зберігання зазначених відходів може призвести до негативного впливу на навколишнє природне середовище та здоров’я людини. На території Львівської області наявні наступні підприємства, які здійснюють збирання та вивезення на утилізацію відпрацьовані люмінесцентні лампи:

– НТП «Галекоресурс» (79020, м. Львів, вул. П. Панча, 7, кв.54, моб. 8-050-981-76-03) – збір та вивезення люмінесцентних ламп для подальшої їх утилізації;

– ПП «Екотех-Україна» (м.Львів, вул.Зелена, 251 Г, тел.245-26-89, моб. 067-850-03-23) – надання агентських послуг по збору та завантаженню люмінесцентних ламп ТзОВ «Фірма Діола», основному підприємству-переробнику відпрацьованих ламп.

Окрім цього повідомляємо, що ПП «Екотех-Україна» – здійснює збирання відпрацьованої оргтехніки. Оскільки дане питання надзвичайно актуальне для нашого регіону, просимо врахувати вище наведену інформацію в подальшій роботі.

За матеріалами: zolochiv-rda.gov.ua

Залишити відповідь

Next Post

Бір

Бір — село в Золочівському районі Львівської області. Населення села становить 192 осіб. Село належить до Сасівської сільської ради. Поділіться цим у соцмережах: