Усиновлення в час війни: кандидатів в усиновлювачі стало більше (відео)

В Україні щорічно 17 вересня відзначають День усиновлення.

Усиновлення – це складний і тривалий процес, на який не наважиться кожен. Проте, кожна дитина заслуговує на люблячу родину.

Сьогодні ми поговоримо про усиновлення в час війни. Для того, щоб усиновити або взяти під опіку дитину українській родині необхідно звернутися до місцевої Служби захисту дітей та зібрати необхідні документи, серед яких медичне обстеження, довідки про несудимість та доходи, обстеження житлових умов та інше.

Особи, які виявили бажання стати прийомними батьками, в обов’язковому порядку мають пройти навчання, організоване регіональними центрами соціальних служб із залученням спеціалістів з питань психології, педагогіки, медицини тощо, за програмою, затвердженою Мінсоцполітики. Днями такі курси пройшли у Львові.

Після збору документів та проходження навчання служба у справах дітей ставить заявників на облік, як кандидатів в усиновлювачі. Заявникам видається висновок разом з прошнурованими, пронумерованими, скріпленими печаткою, завіреними підписом керівника служби у справах дітей документам. І дальше, мабуть найскладніше, пошук дитини…

Про усиновлення в час війни у коментарі кореспондентам ГО “Золочів.нет” розповіла керівник тренінгового курсу Львівського обласного центру соціальних служб Наталія Тибура, а також кандидати в усиновлювачі Ірина та Ярослав.

Детальніше дивіться у сюжеті за 2023 рік.


Next Post

На Львівщині викрито канал контрабанди: вилучено продукцію вартістю 14 млн грн.

БЕБ на Львівщині викрило канал контрабанди побутових товарів. Вилучено продукцію вартістю 14 млн грн., інформує пресслужба Бюро економічної безпеки України. “Детективи БЕБ провели обшуки у складських приміщеннях на території Львівської області та у вантажних автомобілях з причепами. Виявлено та вилучено незаконно ввезені товари вартістю понад 14 млн грн, а також […]