Устами школяра | екологічні поради

Сьогодні ми поділимось екологічними порадами наших родин. З давніх часів людина і природа завжди були разом, але з початком епохи індустріалізації чисте повітря, спів птахів, густі ліси і безкраї долини змінили залізо, асфальт і бетон. Сівши на трон величі, людина почала забувати про своє місце в природі. Безжально знищуються дикі тварини і ліси, забруднюються річки, моря, земля і атмосфера, виснажуються колись багаті природні запаси. Природа бідніє!

Українці викидають гроші на сміття. У магазині ми платимо гроші за поліетиленові пакети та пластикові упаковки, які потім викидаємо. Як відомо, поліетиленові пакети сьогодні є одними з основних забруднювачів у наших містах, а пластикові – найчастіше з’являються в океанах. Однак, відмовлятись від непотребу українці не поспішають. Головною екологічною порадою моєї родини є не купувати нові пакети щоразу, роблячи покупки в магазині, а взяти з собою свої – навіть один не викинутий пакет вже допоможе довкіллю.

Нажаль, у світі дуже багато чинників, які негативно впливають на екологію. Вихлопні гази, відходи з заводів, забруднення річок, тощо. Ці чинники не можливо зупинити, тому що без них наше життя буде складнішим. Але один з них – це наша поведінка, змінити нашу поведінку – це крок до збереження екології. Зараз в світі забруднення природи – це катастрофа. Екологічна порада моєї родини – почни з себе – зроби крок до збереження екології.

Щоб зберегти красу навколишнього світу, не обов’язково дотримуватися якихось суворих правил, потрібно просто засвоїти кілька нескладних пунктів. Екологічні поради моєї родини: не спалюйте сміття на присадибних ділянках. При спалюванні відходів у повітря виділяються канцирогенні речовини, зола і кіптява, які негативно позначаються не тільки на організм людини, але і на навколишнє середовище. Бережіть водне середовище. Не кидайте в річки і озера скляні пляшки, пластикове сміття і хімічні речовини – все це отруює середовище проживання всіх водних живих організмів. Пам’ятайте: вода – джерело життя.

У нашій родині існує багаторічна традиція вибиратися на вихідні за місто. Тому традиція поведінки на природі склалася давно і підтримується всіма членами родини. Не розкидати сміття, не залишати після себе неприбране вогнище, не рубати дерева й не засмічувати водойми… Такі очевидні речі, що й на думку не спадає, що для когось вони можуть не бути правилом.

Людина не повинна забувати про своє коріння, адже вона є частиною живої природи і однією з головних ланок всієї екосистеми планети. Пам’ятаймо, що чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять. Потрібно любити природу, берегти і піклуватися про неї – бути їй другом, адже навколишній світ – це наш спільний дім. Не будьмо байдужими до своєї планети, втілюймо свої ідеї в реальність!

Залишити відповідь

Next Post

Наживо: звітний концерт Золочівської музичної школи

Поділіться цим у соцмережах: