Ускладнено рух на автошляхах

mnsУ зв’язку із погіршенням погодних умов на території області впродовж 14 березня 2013 року пов’язаної із випаданням значної кількості опадів у вигляді снігу ускладнено рух на автошляхах Сколівського, Жовківському, Жидачівського, Золочівському, Перемишлянського, Буського та Миколаївського районів. Повідомляє ГУ ДСНС України в Львівській області.

Основні зусилля пожежно-рятувальних підрозділів зосередженні на здійсненні заходів з евакуації автотранспорту та наданні допомоги людям. Протягом 14.03.2013 року до виконання вищезазначених робіт від Головного управління залучено 183 чоловіка особового складу та 71 од. техніки якими проведена наступна робота, а саме:

– розгорнуто 3 пункти обігріву на автошляхах області (Сколівський район – 2, Бродівський район -1), до яких звернулося 176 людей;

– проведено буксирування 219 автотранспортних засобів в тому числі 1 автобуса та 2 карети швидкої медичної допомоги.

З метою підвищення оперативності реагування на можливі надзвичайні події проведено розрахунок сил і засобів Головного управління, у відповідності до якого техніка і особовий склад висунуто у визначенні райони на автошляхах області.

На цілодобовому оперативному чергуванні в Головному управлінні та його підпорядкованих підрозділах знаходиться:

– особового складу – 434 чол.

– пожежно-рятувальної техніки –111 одиниць

В  резерві

– особового складу – 756 чол.

– техніки – 117 одиниць.

Всього в підрозділах в наявності 105 одиниць техніки підвищеної прохідності.

Окрім того в готовності знаходяться:

– пересувний пункт управління Головного управління;

–  2 відділення життєзабезпечення на 100 осіб кожне, та  11 польових кухонь.

Автономні джерела електропостачання – 52 одиниці, у тому числі 13 одиниць  потужністю від 110 до 10 кВ.

З метою збору та уточнення інформації, проведення розвідки та організації взаємодії із органами ДАІ, службами цивільного захисту області (району) в ході виконання невідкладних аварійно-рятувальних робіт в Сколівський та Бродівський райони області направлено мобільні оперативні групи Головного управління. Також в районах області працюють оперативні групи служб цивільної захисту Головного управління.

Дивіться також:

Через погіршення погоди на дорогах чергує високопрохідна техніка (відео)

На Західну Україну насувається дев’ятибальний шторм

Через негоду люди без світла

Залишити відповідь

Next Post

Золочів засипало снігом (відео)

Всередині першого місяця весни, березня, у Золочів повернулась зима. Випала рекордна кількість опадів. У зв’язку  з  випаданням значної кількості опадів у вигляді снігу ускладнено рух на автошляхах. Сніг продовжує падати. Синоптики повідомляють, що така погода буде ще і завтра. З середини наступного тижня обіцяють потепління. Читайте також: Ускладнено рух на […]