Усі навчальні заклади Золочівщини готові розпочати навчання

uchniВідповідно до наказу управління з питань освіти, молоді та спорту Золочівської райдержадміністрації № 191 від 18 липня 2013 року «Про проведення огляду готовності загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів району до роботи в 2013-2014 н.р.» проведено перевірку загальноосвітніх навчальних закладів району комісією у складі працівників райдержадміністрації, районної ради, управління з питань освіти, ДЗ “Золочівська районна санітарно-епідеміолочна станція” МОЗ України. 

За висновками комісій по огляду загальноосвітніх навчальних закладів району та поданих документів дирекціями ЗНЗ виявлено, що у всіх закладах освіти проведено поточні ремонти навчальних кабінетів, шкільних коридорів, їдалень, роздаткових пунктів, кухонь, котелень. Проведено огляд спортивних споруд і спортивних майданчиків, тепломережі шкіл та обстеження мережі водопостачання і водовідведення, забезпечення пожежної безпеки.

У кожному навчальному закладі наявні протоколи про навчання і перевірку знань працівників з безпеки життєдіяльності, журнали реєстрації інструктажів з охорони праці, журнали реєстрації інструктажів з безпеки життєдіяльності, інструкції з безпеки у кабінетах, що свідчить про забезпечення керівниками ЗНЗ безпеки життєдіяльності учасників навчально – виховного процесу. Усі школи району у 2012-2013 н.р. поповнили бібліотечний фонд художньою, методичною та довідковою літературою, тобто забезпечені підручниками відповідно до нових програм на 98%.
Отже, підводячи підсумки роботи комісій по огляду готовності загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів району до роботи в 2013-2014 н.р. слід зазначити, що усі навчальні заклади Золочівщини готові розпочати навчання у відремонтованих, чистих шкільних приміщеннях, наповнених літнім теплом. Про це “Золочів.нет” повідомили у Золочівській РДА.

Залишити відповідь

Next Post

Вилучено наркотики

15 серпня о 18.20 годині в Золочівський РВ надійшов рапорт дільничого інспектора міліції  про те, що у ході виконання окремого доручення, під час санкціонованого огляду житла та інших приміщень 41-річного жителя одного із сіл району було виявлено та вилучено, в підсобних приміщеннях сухі рослини маку (коробки з насінням з частиною стебла) […]