Уряд збільшив більше ніж на 500 млн грн видатки на стипендії

Уряд передбачив у проекті Державного бюджету на 2017 рік збільшення видатків на оплату стипендій більше ніж на 500 млн грн, що дозволить забезпечити стипендіями усіх студентів. Про це заявив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час спілкування із журналістами у п’ятницю, повідомляє прес-служба Кабміну.

“Ми маємо сьогодні у проекті Бюджету на 2017 рік навіть збільшення видатків на оплату стипендій більше ніж на 500 млн грн. Це означає, що ми покриємо стипендіями усіх тих, хто має на них право”, – заявив Володимир Гройсман.

Разом з тим, він зауважив, що потрібно збільшувати мотивацію за успіхи у навчання, тому мають бути підсилені академічні стипендії. Також важливо захистити стипендіями тих, хто потребує цього захисту через невеликий дохід своїх родин.
У цьому контексті Прем’єр-міністр висловив переконання, що Міністерство освіти і науки України знайде необхідний баланс, “щоб стимулювати тих, хто має успіхи в навчанні, і захистити тих, хто потребує захисту системи”.

Залишити відповідь

Next Post

У Дніпрі затримано підозрюваного у вбивстві поліцейських

Підозрюваного у вбивстві двох поліцейських в Дніпрі затримали. Про це повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков на своїй сторінці в Facebook. “Покидька, який вбив поліцейських затримали. Поліцейська перед загибеллю вистрілила і попала. Підозрюваного оперують а одній з лікарень Дніпра”, – написав він. Речник Нацполіції Ярослав Тракало повідомив “Українській правді”: “Ми […]