Уряд підтримує важливі інфраструктурні проекти об’єднаних територіальних громад

Як “Золочів.нет” повідомили у Департаменті інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, Уряд ухвалив рішення, згідно якого кошти з Державного фонду регіонального розвитку будуть направлені в першу чергу на реалізацію важливих для громад проектів, а саме:

– будівництво і модернізацію дитячих садочків;
– модернізацію об’єктів профтехосвіти;
– об’єкти екстреної медицини;
– розвиток електронної економіки;
– розбудову закладів фізичного виховання та спорту
– об’єкти інфраструктури, критично важливі для громад.

“Таким чином Уряд дав старт максимально ефективному розпорядженню коштами фонду, а це 6 млрд грн у 2018 році, для підтримки розвитку соціальної сфери і підвищенню комфорту життя об’єднаних територіальних громад. Загалом завдяки різним інструментам підтримки та розвитку регіонів громади отримають ресурси для розвитку загальним обсягом близько 11 млрд грн.” – йдеться у повідомленні.

Коментар Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана стосовно Фонду регіонального розвитку:Залишити відповідь

Next Post

ПЕРЕМОГА у ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ конкурсі малюнку «ДИВО НА РІЗДВО»

Вітаємо Ратишина Дмитра, вихованця арт-гуртка «СОНЕЧКО» БФ «Милосердний самарянин для дітей з особливими потребами» при храмі Бл. М.Чарнецького (м. Золочів) з черговою вагомою ПЕРЕМОГОЮ у ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ конкурсі малюнку «ДИВО НА РІЗДВО» м.Київ. Різдво – час див та здійснення мрій. Під такою назвою проходив Всеукраїнський конкурс малюнків «Моє диво на Різдво» […]