Урочиста академія

Голова Львівської облдержадміністрації Михайло Цимбалюк 6 травня 2011 року взяв участь в урочистій академії з нагоди Дня Перемоги, що відбулася у Львівській академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

“Українська земля постраждала в цій непростій війні і заплатила ціну більше 10 млн наших людей. Низько схиляємо голови перед пам’яттю тих, хто загинув на фронтах, в тилу та були вивезені на тодішню німецьку територію. Ми пам’ятаємо подвиг тих, хто ціною свого життя, здоров’я завойовували мирне небо. Бажаю вам міцного здоров’я, хай ще довго ваша присутність тішить нас, хай гордяться вами ваші діти, онуки, правнуки, хай буде так, як ви мріяли”, – зазначив у своєму виступі Михайло Цимбалюк.

Також голова ОДА відзначив ветеранів державними нагородами, Почесними грамотами облдержадміністрації та цінними подарунками.

За матеріалами: www.loda.gov.ua

Залишити відповідь

Next Post

Свято починається

В суботу,  тобто завтра, розпочинається святкування 755-річчя Дня міста Львова. З цієї нагоди, об 11.00 год відбудеться традиційний святковий парад, а о 12.00 год – урочиста сесія міської ради. Початок параду – об 11.00 год від площі Міцкевича. Розпочнуть дійство танцюристи в народних костюмах. 150 осіб виконають танець «Ми – […]