Уряд Гройсмана виділив 2,5 млн. грн. на об’єкти Золочева

Три мільярди гривень виділив Уряд Гройсмана на підтримку малих міст та райцентрів України у 2019 році. Кожна область отримає додаткові десятки мільйонів гривень на важливі соціальні та інфраструктурні об’єкти. Чимало коштів дісталося і Львівшині – понад 43 млн. грн. Кабінет Міністрів розподілив між містечками області. З них 2,5 млн. отримав Золочів.
Наше місто стало єдиним райцентром Львівщини, що отримав фінансування із Державного фонду регіонального розвитку відразу двох об’єктів. Півтори мільйона гривень витратять на реконструкцію будівель головного та терапевтично-інфекційного корпусів Золочівської центральної районної лікарні. Ще мільйон закладено на реконструкцію площі Вічевої, вул. М. Шашкевича та прилеглих вулиць.
Як заявив прем’єр-міністр і лідер партії «Українська стратегія Гройсмана» Володимир Гройсман, потрібно, аби вже наступного року всі районні центри і міста районного значення мали статус об’єднаних територіальних громад і отримали всі ті можливості і ресурси для розвитку, які вже мають завдяки децентралізації великі міста і ОТГ: «Це дасть їм можливість до процесу остаточного об’єднання почати вирішувати проблеми людей, почати будувати дороги, почати ремонтувати садочки і школи».
З початку 2020 року усі малі міста матимуть повноваження та ресурси, які є зараз у великих міст та об’єднаних громад. Крім того, з наступного року розпочнеться окрема урядова програма фінансування місцевих доріг, так званих «тешок», на 10 млрд грн.. Якщо звісно такі програми не почнуть згортати. Бо хтозна, чи новий Кабінет Міністрів підтримуватиме реформу децентралізації так потужно, як Уряд Гройсмана. Іншими словами, все залежить від результатів виборів 21 липня.
Олег ТИМЧИШИН

Залишити відповідь

Next Post

Відбудуться заходи з вшанування пам’яті загиблих у “Бродівському оточені”

19, 20 липня 2019 року відбудуться заходи з вшанування пам’яті загиблих у “Бродівському оточені”. Про це “Золочів.нет” повідомили у ГО «Товариство пошуку жертв війни «Пам’ять». “Вшановуючи пам’ять українців і вояків інших національностей, полеглих у липні 1944 року в боях під Бродами під час радянсько-німецької війни, та побратимів реконструкторів – Івана […]