Упродовж березня вогнеборці ліквідували 8 пожеж сухої трави в районі

pozezaВ березні зафіксовано пожежі в екосистемах в с. В. Вільшаниця (відкрита територія, горіння торфу на площі 100м.кв.), с. Грабово (відкрита територія, горіння сухої трави на площі 15 000м.кв.), с. Зарваниця (відкрита територія, горіння сухої трави на площі 10 000м.кв.), с. Папірня (відкрита територія, горіння сухої трави на площі 10 000м.кв.), с. Кути (відкрита територія, горіння сухої трави на площі 250м.кв.), м.Золочів (вул. Шевченка- відкрита територія, горіння сухої трави на площі 1000м.кв., відкрита територія, горіння сухої трави на площі 400м.кв., вул.. Кривоноса – відкрита територія, горіння сухої трави на площі 200м.кв.).

Згідно з прогнозами Львівського регіонального центру з гідрометеорології на території області стабілізується тепла й суха погода. У зв’язку з цим, очікується зростання кількості пожеж у екосистемах.

Пов’язано це із бажанням населення впорядкувати присадибні ділянки та спалити непотрібне сміття й сухе листя. Така ситуація викликає неабияку стурбованість. Пожежі сухостою відрізняються від решти пожеж тривалістю ліквідації та потенційною можливістю збільшення масштабів. У зв’язку з цим, для їх ліквідації потрібно залучати значну кількість рятувальних сил, пального і спецтехніки на тривалий термін. Часто горе-господарі при виконанні господарських робіт нехтують правилами поведінки з вогнем. Як наслідок, такі пожежі можуть викликати загоряння будівель, знищення ліній електромереж, газо- та нафтопроводів, лісових насаджень тощо. Небезпечними є такі пожежі і для водіїв автотранспорту.

Погіршена видимість на автодорогах через дим від таких багать може стати причиною дорожньо-транспортних пригод. Звертаємося до громадян з проханням дотримуватися елементарних вимог безпеки під час перебування на природі, дачній ділянці, приватному житловому секторі. Намагайтеся господарювати так, щоб на вашій ділянці було якнайменше сміття, а купи скошеної трави, зрізані або сухі гілки краще відразу перенести на смітник. Розпалювання багать для спалювання сухого листя, сміття на територіях, прилеглих до житлових будинків, дач, садових ділянок, заборонено на відстані, менше 15 м від будівель. Забороняється також розводити багаття у вітряну погоду. Сподіваємося на усвідомлення населенням важливості даної проблеми.

Правила пожежної безпеки існують для їх виконання, заради вашої безпеки. У випадках виникнення пожежі – негайно повідомте про загоряння за телефоном 101.

Сектор з питань надзвичайних ситуацій райдержадміністрації
Золочівський РВ ГУ ДСНС України у Львівській області.

Залишити відповідь

Next Post

Проведені навчання по гасінню умовної пожежі

31 березня 2016 року в Золочівському РЕМ ПАТ «Львівобленерго», за адресою м.Золочів, вул.Залазняка, 10 Львівської області проведені спільні навчання по гасінню умовної пожежі на ПС 110/35/10 кВ № 105 «Золочів» та проведена акція «Запобігти, Врятувати та Допомогти». Вході проведення навчання відпрацьовано спільні дії працівників енергонагляду та рятувальників щодо ліквідації пожеж […]