Управління соціального захисту населення Золочівської РДА інформує

До уваги батьків!
Громадська організація «Центр оздоровлення та відпочинку Львівщини спільно з оздоровчо-лікувальним комплексом «Ровесник» (Львівська область, Сокальський район, с. Комарів) пропонує відпочинок та оздоровлення дітей шкільного віку під час зимових канікул.
В Програмі перебування:
– 5-разове висококалорійне харчування;
– Проживання в дво-, три- місних номерах;
– Вдосконалення вивчення англійської (німецької) мови;
– Прийом лікувальних процедур та активний відпочинок у спортивному і тренажерному залах, в басейні;
– Навчання дітей плаванню;
– Цікава культурно-масова програма, в рамках якої: екскурсії, участь у Різдвяних вечорах, зустрічі з вертепом, конкурси колядок та ін.
Вартість перебування за 1 добу становить 230 гривень. Термін дії зміни від 7 до 14 днів в залежності від бажання батьків та дітей. Для групових замовлень існують гнучкі знижки.
За додатковою інформацію звертатися до керівництва ГО «Центр оздоровлення та відпочинку Львівщини» (м. Львів, вул. Коперника, 11/2, e-mail: lviv_ozdorov@ukr.net,
096-113-09-83, 099-376-30-27, 063-473-60-64) або до адміністрації ОЛК «Ровесник»
(тел. (03249) 2-31-13, 096-113-09-83)
Приємного та корисного відпочинку!

Управління соціального захисту населення Золочівської РДА

Залишити відповідь

Next Post

1933: Жорна голоду - фільм про Голодомор (відео)

“…Як Вітя помирав, я гарно пам’ятаю. Мама варила картоплю в чугунку, вже весна була. Така маленька картопля, тільки зав’язалась, мов голубине яйце. І вона вже майже закипіла, пінкою вже взялась. Вітя лежав і весь час казав: “Мамо, їсти хочу, мамо їсти хочу…” “Вона йому: Вітюша, зараз закипить, я принесу. Ще […]