Умови праці успішного роботодавця

Робота

Серед нас є багато людей, які шукають роботу. Кожен шукає за своїми особистими критеріями, вмінням, досвідом, розміром заробітної плати та умовами праці. Є багато вакансій та до них є не мало різних вимог. І часто, людина, яка шукає роботу вагається: Чи підходить її досвід роботи?
Компанія «Електроконтакт Україна» запрошує на роботу людей навіть без досвіду, тому що ми навчимо вас працювати з конкретними виробничими кроками та навчимо робити це якісно. Компанія пропонує безпечні умови праці, внормовані години роботи, гідну оплату праці, бонуси та премії, а також медичне страхування та пільгове харчування, яке ви не знайдете у кожного роботодавця.
Отже, у червні компанія «Електроконтакт Україна» надає кожному бажаючому можливість ознайомитися з життям компанії.
Запрошуємо на екскурсію по підприємству. Ми покажемо життя компанії зсередини, ознайомимо з умовами праці, розкажемо про заробітну плату, бонуси, премії та багато іншого.
«Електроконтакт Україна» являється українським підрозділом німецької фірми «Elektrokontakt GmbH», яка належить всесвітньовідомому французькому бренду «Nexans». У нас працює понад 2500 працівників. Монтер кабельного виробництва це вакансія з якої складається 70% працівників усього підприємства. Наша компанія виготовляє кабельні мережі для провідних брендів BMW, Bentley, Porsche, Audi.
Екскурсії проводитимуться з 1-го червня на виробничих підрозділах в містах: Золочів, Броди та Перемишляни.
Вимоги до екскурсії:
1) Попередній запис на екскурсію за телефоном**, обов’язково:
м. Броди, вул. Чупринки 25, (067) 351 28 41;
м. Золочів, вул. Кармелюка, 12 (067) 570 41 58;
м. Перемишляни, вул. Топольна, 1 (067) 673 50 66;
**Телефонувати з 9:00 – 17:00 з пн-пт.
2) Обов’язкова наявність маски, яка має бути правильно одягнена: прикривати ніс та рот; дотримання дистанції.
Кількість місць одної екскурсійної групи обмежена. Завітайте до нас, ми будемо раді бачити Вас. Вітаємо на “ЕКУ”!

Next Post

У Золочеві складали ЗНО з української мови та літератури (відео)

1 червня у Золочеві випускники складали ЗНО з української мови та літератури. Кореспонденти “Золочів.нет” відвідали Золочівський професійний ліцей, де проходило тестування. Учасники ЗНО поділилися враженнями та розповіли чи були важкими завдання. Як повідомила уповноважена особа Львівського регіонального центру оцінювання якості Лотоцька Валентина Олександрівна, були труднощі з інтернетом, але все встигли. […]
ЗНО