Укренерго: дефіцит потужності знаходиться на тому ж рівні, що і до 10-ї масованої ракетної атаки росіян

Дефіцит потужності знаходиться на тому ж рівні, що і до 10-ї масованої ракетної атаки росіян. Про це повідомляє пресслужба Національної енергетичної компанії «Укренерго».

“Станом на 30 грудня в енергосистемі дефіцит потужності знаходиться на тому ж рівні, що і до 10-ї масованої ракетної атаки росіян. Завдяки професійним діям диспетчерського центру «Укренерго» наслідки пошкоджень мали значно менший вплив на роботу енергосистеми, ніж того очікував ворог. Енергосистема у плановому режимі відновлює нормальну роботу. Продовжується набір потужності генерацією. Водночас, внаслідок влучань у деякі енергооб’єкти складною залишається ситуація у південному та східному регіонах. Ремонтні бригади спільно з генерацією та обленерго працюють над усуненням пошкоджень. До всіх областей доведені ліміти споживання, перевищення яких призводить до необхідності застосування аварійних відключень. «Укренерго», виробники електроенергії та оператори систем розподілу продовжують відновлювати пошкоджені об’єкти та забезпечувати живлення споживачів”– інформує пресслужба Національної енергетичної компанії «Укренерго».

Next Post

У Львові поліцейські розслідують шахрайство під час обміну валюти

Потерпіла хотіла обміняти долари США на гривню, однак натомість втратила свої заощадження. Слідчі поліції вже провели в обміннику санкціонований обшук, призначили необхідні експертизи та встановлюють осіб, причетних до оборудки. Про це повідомляє кореспондент “Золочів.нет” з посиланням на  поліцію у Львівській області. “27 грудня у поліцію звернулась 28-річна львів’янка. Жінка повідомила, […]