Відкритий урок з української мови у Ясеновецькому НВК (відео)

urok14 березня у Ясеновецькому НВК вчителем української мови і літератури Ольгою Степанівною Пуківською був проведений відкритий урок з української мови у 6 класі, темою якого було написання -н- і-нн- у прикметниках. На урок були запрошені вчителі-предметники, дирекція школи та батьки учнів.

Мета уроку: повторити відомості про творення прикметників, пояснити написання -н- та -нн- у прикметниках; формувати вміння позначати відповідну орфограму та обґрунтування написання;розвивати здатність аналізувати, співставляти, порівнювати; удосконалювати усне та писемне мовлення, виховувати найкращі риси характеру: благородство, чесність порядність. Позитивним моментом уроку було поєднання навчальної і виховної мети.Учні складали зв’язані розповіді про героїню України Надію Савченко, використовуючи різні форми творення та написання прикметників.

Залишити відповідь

Next Post

В Головному управлінні ДФС Львівщини підписано Меморандум про співпрацю з Громадською організацією «Центр сприяння розвитку бізнесу»

22 березня відбулося підписання Меморандуму щодо співпраці Головного управління ДФС у Львівській області, Львівської митниці ДФС та Громадської організації «Центр сприяння розвитку бізнесу». На урочистому підписанні були присутні начальник Головного управління ДФС у Львівській області Ігор Кондро, начальник Львівської митниці ДФС Левко Прокіпчук та директор громадської організації «Центр сприяння розвитку […]