Український День родини

Український День родини відносно молоде свято і відзначається з 2012 року. Відповідний Указ Президента України № 1209/2011 “Про відзначення в Україні деяких пам’ятних дат і професійних свят” був підписаний 30 грудня 2011 року. Святкування цього дня має щорічний характер і встановлено на 8 липня.

Родина являє собою організовану соціальну групу, а її представники пов’язані між собою не тільки спільністю побуту, але і взаємною моральною відповідальністю, а також соціальною необхідністю, яка зумовлює потребу суспільства в духовному і фізичному самовідтворенні, звідси, мабуть і пішов вираз: сім’я – осередок суспільства. Звичайно ж, сім’я належить до найважливіших суспільних і державним цінностям.

Для дітей родина – це своєрідне середовище, в якому у дитини складаються умови її психічного, фізичного, інтелектуального та емоційного розвитку. Для дорослої людини вона є джерелом реалізації цілого ряду його потреб.

Необхідно відзначити, що в міжнародному спів товаристві День сім’ї засновано Генеральною Асамблеєю ООН ще в 1993 році і відзначається 15 травня.

Джерело: Ділова мова

Залишити відповідь

Next Post

Світлої пам'яті Юськевич Олександри Євстахівни

Гірка звістка про непоправну втрату сколихнула Золочів. Вранці, 8 липня 2019 року, трагічно відійшла у вічність багаторічна голова районної організації Всеукраїнського товариства «Просвіта» Юськевич Олександра Євстахівна. Померла людина прекрасної душі, відкритого і доброго серця. Вона жила, раділа світу, людям, що оточували її, любила Україну. У скорботі низько схиляємо голову, молимося […]