Золочівська районна організація “Українська Галицька партія”

galuskaУкраїнська Галицька Партія – це платформа для молодих і вільних людей, які хочуть творити нову Україну і почнуть це робити зі свого дому, з Галичини. УГП – це нова українська крайова партія, яка свою роботу будує на розумінні, що боротися потрібно не з наслідками, а з причинами проблем, яких достатньо є і на місцевому рівні. Саме тому наша політика зосереджується на розвитку громад, а не на здобутті влади у Києві. Наша мета – захист інтересів та максимальний розвиток Галичини.

Виборчий округ до Львівської обласної ради №47, Виборчий округ до Золочівської міської ради №1 у списку.
bigusБігус Марко Юрійович, 39 років, історик, громадський активіст. Народився у м. Золочеві. У 1997 р. закінчив Львівський будівельний технікум. З 2007 по 2012 рр. навчався в Тернопільському національному педагогічному університеті ім. Володимира Гнатюка. З 2009 р. працював учителем історії у Скварявській, Ушнянській, на сьогодні у Підгайчиківській ЗОШ. У 2014-2015 рр. обіймав посаду директора школи с. Ушня. З 2005 по 2012 рр. був обраний головою Об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «8 вал». У 2005-2010 рр. – член партії «Конгрес українських націоналістів». Є членом Всеукраїнського об’єднання «Просвіта» та ГО «Українська Галицька Асамблея». Разом з дружиною Юлею виховує доньку Рутенію. Його найбільшим зацікавленням є історія. Він досліджує історію сіл і містечок Золочівщини і мріє про створення краєзнавчого музею. Марко Бігус вірить, що для розвитку своєї держави необхідно перш за все знати свою історію та виховувати майбутні покоління у дусі патріотизму.
Виборчий округ до Львівської обласної ради №48, Виборчий округ до Львівської міської ради № 12.
klosovskyКлосовський Станіслав Ярославович, 1993 р. н., громадський активіст. Навчається у НУ «Львівська Політехніка», де вивчає видавничо-поліграфічну справу. Станіслав є волонтером «Фундації Духовного Відродження» та комісії у справах молоді Львівської Архієпархії УГКЦ. Брав участь у тренінгових курсах від Інституту лідерства та управління УКУ. За сприяння Української Галицької Асамблеї отримав ґрант від Західно -Українського ресурсного центру на втілення проекту у рідному селах Підгайчики, Туркотин, Погорільцях. Тепер у громади тих сіл є веб-сайт.
Виборчий округ до Львівської обласної ради №49. Виборчий округ до Золочівської міської ради №17.
gumenukГуменюк Галина Вікторівна, 1977 р. н. Навчалася у Львівському училищі культури та мистецтв. Зараз є студенткою ЛНУ ім. І. Франка, факультету «Культура і мистецтво». Працює на посаді бібліотекаря Золочівської районної бібліотеки для дітей. Належить до районної організації «Союзу українок» та є дяком парафії Воздвиження Чесного Хреста у м. Золочеві. Захоплюється акапельним співом та вишивкою.

Виборчий округ до Золочівської міської ради № 23
Олійник Наталія Володимирівна, 1973 р. н., громадська olijnukактивістка, учитель. Закінчила Тернопільський педагогічний інститут ім. Володимира Гнатюка за спеціальністю «Трудове і професійне навчання». Працює учителем трудового навчання у Золочівській ЗОШ № 4, керівник гуртка «Дизайн» у Золочівській станції «Юних техніків», лауреат обласної премії «Учитель року-2007». Наталія є членом «Союзу українок», учасником хору церкви Святої Трійці та товариства «Лемківщина».
Виборчий округ до Золочівської міської ради № 21
Янішевська Наталія Степанівна, 1984 р. н., громадська janishevskaактивістка, мистецтвознавець. Закінчила Львівську національну академію мистецтв та Львівський національний університет ім. І. Франка. Працює над дисертацією у галузі теорії мистецтва. Має досвід викладання у школі мистецтв “Арт-дизайн” (м. Львів) і творчої роботи з дітьми та молоддю. Брала активну участь у розкопках в Золочівському замку, в організації майстер-класів з писанкарства в Золочеві та художніх занять при Храмі Св. Софії. Координатор плетіння маскувальних сіток для вояків АТО. Займається художньою творчістю та вихованням трьох дітей.
Виборчий округ до Золочівської міської ради № 10.
chekinda a pЧекінда Анатолій Петрович. Народився у 1956 р. в с. Свіршківці Чемеровецького районі Хмельницької області. У 1982 р. закінчив НУ «Львівська Політехніка» за спеціальністю «Інженер-економіст». Після закінчення університету працював майстром в Золочівському ремонтно-будівному цеху, згодом заступником головного лікаря з господарсько-економічної діяльності в центральній лікарні м. Золочева. З 1992 р. обіймав посаду директора спортивно-оздоровчого табору «Сокіл», а з 2010 р. і до сьогодні працює майстром виробничого навчання у Червоненському вищому професійному училищі.
Виборчий округ до Золочівської міської ради №18.
chekinda a aЧекінда Анатолій Анатолійович, 1994 р. н., історик, громадський діяч. У 2011 р. закінчив Золочівську ЗОШ №2. З 2003 по 2011 рр. навчався в Золочівській державній музичній школі. У 2011 р. отримав ґран-прі на Львівському обласному конкурсі виконавців народних інструментів. В цьому ж році став лауреатом премії молодих виконавців ім. Надії Даревич. Анатолій є членом студентського історично-наукового товариства «Обереги». Зараз навчається на 5 курсі історичного факультету Тернопільського національного педагогічного університету ім. Володимира Гнатюка.
Виборчий округ до Золочівської міської ради №24.
galasГалас Тереза Юліанівна, 1971 р. н., науковий працівник, активна громадянка. Закінчила факультет «Українська мова та література» ЛНУ ім. Івана Франка. З 1993 р. і до сьогодні працює старшим науковим працівником у музеї-заповіднику «Золочівський замок» Львівської національної галереї мистецтв ім. Б. Возницького. Належала до української патріотичної організації «Пласт» та Всеукраїнського об’єднання «Просвіта». Прагне, щоб Золочів став комфортним і затишним.
Виборчий округ до Золочівської міської ради № 22.
serbaСерба Галина Ярославівна, 1969 р. н., бібліограф, громадська діячка. У 1987-1991 рр. навчалася у Рівненському державному гуманітарному університеті. З 1991 р. працює в Золочівській центральній районній бібліотеці ім. І.Франка на посаді бібліографа Золочівської районної централізованої бібліотечної системи. Є членом Всеукраїнського об’єднання «Просвіта», учасниця Золочівської народної капели бандуристок «Червона Калина».

__________
bednarchukВиборчий округ до Золочівської міської ради № 25.
Беднарчук Богдан Дмитрович, 1945 р. н., пенсіонер, інженер радіоелектроніки. Закінчив Золочівський сільськогосподарський технікум, у 1969-1972 рр. навчався у Львівському технікумі зв’язку, згодом закінчив НУ «Львівська Політехніка». Працював на Золочівському радіозаводі та Львівському науково-дослідному інституті. Учасник хору церкви Вознесіння.

____
Виборчий округ до Золочівської міської ради № 5.
andАндросюк Віталій Ігорович, 1980 р. н., економіст. У 2004 р. закінчив економічний факультет Львівської комерційної академії. Згодом працював у КБ «ПриватБанк» на посаді касир – оператор. З 2006 по 2015 рр. – приватний підприємець. Своїм обов’язком Віталій вважає працю на розвиток Галичини.

Залишити відповідь

Next Post

Золочівські рятувальники продовжують боротьбу з горінням торфу (відео)

Золочівські рятувальники цілодобово продовжують гасити пожежу на торфовищах, що на території Червоненської сільської ради. Для гасіння пожежі витрачено величезну кількість води. Вчора були консультанти із обласного управління із надзвичайних ситуацій, які підтвердили, що все правильно роблять золочівські рятувальники для  боротьби з горінням торфу. Санепідемстанція проводить аналіз повітря. Ситуацію із горінням […]