Україна відзначає День Збройних Сил України (відео)

den zbrojnuh sul24-ту річницю становлення власних Збройних Сил сьогодні відзначає Україна.

День Збройних Сил призначили ще у 1993 році постановою Верховної Ради України. Це свято відзначається щорічно 6 грудня — у день ухвалення в 1991 році закону “Про Збройні Сили України”. Як наголосив напередодні Президент України Петро Порошенко, у цей день відзначать особливий внесок української новітньої армії в захист Батьківщини.

Утім, попри урочистості та свято, у штабі АТО очікують, що на Донбасі можливі нові збройні провокації бойовиків. Армійці наголошують, терористи стягнули до лінії розмежування заборонену техніку, інформує “5 канал”.

Сьогодні на наших військoвих пoкладена священна місія – бoрoнити рідну землю, забезпечувати мирне життя свoгo нарoду, вoни з честю викoнують її. А нарoд відпoвідає на це любoв’ю та пoшанoю. Вітаємо захисників України з Днем Збройних сил!  Зичимо мирного неба, незламної волі та надійного тилу!

Залишити відповідь

Next Post

Гостро стоїть питання безпеки руху на Об'їзній дорозі у Золочеві (відео)

Мешканці району стурбовані тим, що після того, як зробили ремонт дороги на Об’їзній у Золочеві тут стало небезпечно ходити, адже немає знаку “перехрестя” та “зебри”. Тут часто стаються ДТП. Люди кажуть, що написали звернення в районну раду, в адміністрацію, а також до міського голови Золочева, але відповіді не отримали. За […]