УКРАЇНА ПРИЄДНАЛАСЯ ДО ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ЕНЕРГОСИСТЕМИ – “УКРЕНЕРГО”

Національна енергетична компанія “Укренерго” сьогодні на Генеральній Асамблеї об’єднання європейських операторів енергоринку ENTSO-E підписала угоду про умови приєднання України до європейської енергосистеми. Про це повідомив голова “Укренерго” Всеволод Ковальчук на своїй сторінці у Facebook. Повідомляє 5 канал.

“Після двох років важкої підготовчої роботи, після десятків переговорів у Європі за останні півроку ми змогли відстояти наше право незабаром приєднатися до європейської енергомережі та одночасно розламати ще одну голку енергетичної залежності від російського агресора. Угода про умови приєднання сьогодні підписана у Брюсселі під час Генеральної Асамблеї об’єднання операторів систем передачі електроенергії ENTSO-E”, – йдеться у повідомленні.

З його слів, Україна стає на шлях, з якого не має схибити.

“Кілька років спільної роботи уряду, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, Міненерговугілля, “Укренерго” та енергогенеруючих компаній попереду. Проект Дорожньої карти вже розроблено, всі вимоги до модернізації нашої енергосистеми містяться в Угоді”, – додав Ковальчук.

Крім того, він висловив переконаний, що “приєднання разом зі впровадженням нового закону про ринок електроенергії дозволить об’єднати ринки з сусідніми країнами, дасть справжню конкуренцію, поборе монополії”.

Як повідомляв 5.UA, Президент України Петро Порошенко підписав закон про ринок електроенергії.

Джерело: 5.UA

Залишити відповідь

Next Post

У Китайському палаці Золочівського замку відбудеться чайна церемонія

16 липня 2017 року у Китайському палаці Золочівського замку відбудеться чайна церемонія. Запис бажаючих по тел.: 4-21-01. Поділіться цим у соцмережах: